KERKDIENSTEN T/M ZONDAG 3 MAART 2019 
Datum Aanvang Voorganger Bijzonderheden Collecte
Zondag 2 december 2018       1. Diaconie
2. Kerk en eredienst 
Dorpskerk 09.30 uur Ds. M. van Leeuwen ezinsdienst  
  18.30 uur Ds. M. Noorderijk Zetten-Andelst  
Het Visnet 09.30 uur Ds. W.M. Dekker Waddinxveen  
  18.30 uur ?? Gastendienst  
         
Zondag 9 december 2018       1. Diaconie
2. Kerk en eredienst 
3. Kinderoppas en nevendienst
Dorpskerk                            09.30 uur Ds. M. van Leeuwen Voorbereiding Heilig Avondmaal  
  18.30 uur Ds. J.S. Telgenhof    
Het Visnet 09.30 uur Ds. J.S. Telgenhof Doopdienst  
  18.30 uur Ds. M.J. Paul Ede  
         
Zondag 16 december 2018       1. Palliat. zorg Hospice Ermelo
2. Kerk en eredienst
Dorpskerk                            09.30 uur Ds. M. van Leeuwen Viering Heilig Avondmaal  
  18.30 uur Ds. M. van Leeuwen Viering en Dankzegging Heilig Avondmaal  
Het Visnet 09.30 uur Ds. J.S. Telgenhof Viering Heilig Avondmaal  
  11.45 uur Ds. J.S. Telgenhof Viering Heilig Avondmaal zieken  
  18.30 uur Ds. D. Meijvogel Viering en Dankzegging Heilig Avondmaal  
         
Zondag 23 decemberi 2018       1. Diaconie
2. Kerk en eredienst
Dorpskerk                            09.30 uur Ds. J.S. Telgenhof    
  18.30 uur Ds. H.F. Klok    
Het Visnet 09.30 uur Ds. G.J. Roest Huizen  
  18.30 uur Kerstviering jeugdclubs    
         
Maandag 24 decembee 2018       1. Diaconaal Centr. De Herberg
2. Kerk en eredienst
Dorpskerk                            19.00 uur   Kerstavond gezinsdienst  
Het Visnet 21.00 uur Ds. J.S. Telgenhof m.m.v. Praisekoor Menorah  
         
Dinsdag 25 december 2018   Eerste Kerstdag   1. Diaconaal Centr. De Herberg
2. Kerk en eredienst 
Dorpskerk 09.30 uur Ds. M. van Leeuwen    
Het Visnet 09.30 uur Ds. J.S. Telgenhof m.m.v. een deel van Kunst naar Arbeid  
         
Woensdag 26 december 2018   Tweede Ksrtadag   1. Diaconaal Centr. De Herberg
2. Kerk en eredienst 
Dorpskerk 09.30 uur Ds. J. van Rumpt Hulshorst  
         
Zondqg 30 december 2018       1. Diaconie
2. Kerk en eredienst
Dorpskerk 09.30 uur Ds. R.F. de Wit Ermelo  
  18.30 uur Ds. B.J. van de Kamp Harderwijk  
Het Visnet 09.30 uur Ds. G.J. van Beek Ridderkerk  
  18.30 uur   Geen dienst  
         
Maandag 31 december 2018   Oudejaarsdag   1. Diaconie
2. Kerk en eredienst 
Dorpskerk 19.30 uur Ds. M. van Leeuwen    
Het Visnet 18.30 uur Ds. H. Brandsen Harderwijk  
         
Dinsdag 1 januari 2019     1. Diaconie
2. Onderhoud gebouwen
Dorpskerk 10.00 uur Ds. M. van Leeuwen    
Het Visnet 10.00 uur Ds. J.S. Telgenhof    
         
Zondqg 6 januari 2019       1. St. Ontmoeting Harderwijk
2. Kerk en eredienst 
Dorpskerk 09.30 uur Ds. J. van Rumpt Hulshorst  
  18.30 uur Ds. J.F. Schuitemaker Elburg  
  09.30 uur Ds. M. van Leeuwen    
  18.30 uur Ds. T.C. Verhoef Nijkerk  
         
Zondag 13 januari 2019       1. Diaconie
2. Kerk en eredienst 
Dorpskaek 09.30 uur Ds. M. van Leeuwen    
  18.30 uur Ds. H.F. Klok    
Het Visnet 09.30 uur Ds. H. Mosterd Amersfoort  
  18.30 uur Ds. W. Dekker Oosterwolde  
         
Zondag 20 januari 2019       1. Diaconie
2. Kerk en eredienst
3. Evangelisatie/gastendiensten
Dorpskerk 09.30 uur Ds. W. Verboom Harderwijk  
  18.30 uur Ds. M. van Leeuwen Leerdienst  
Het Visnet 09.30 uur Ds. J.W. van Bart Harderwijk  
  18.30 uur Ds. M. van Duijn Utrecht  
         
Zondag 27 januari 2019       1. Diaconie
2. Kerk en eredienst 
Dorpskerk 09.30 uur Ds. M. van Leeuwen Themadienst De Parel  
  18.30 uur Ds. H.F. Klok    
Het Visnet 09.30 uur Dhr. G. de Haan Themadienst De Bron  
  18.30 uur Ds. L. Lammers Heerde  
         
Zondag 3 februari 2019       1. Project 10 27/werelddiconaat
2. Kerk en eredienst 
Dorpskerk 09.30 uur Ds. M. van Leeuwen Voorbereiding Heilig Avondmaal  
  18.30 uur Kand. B. van Dieren Amsterdam  
Het Visnet 09.30 uur Ds. A.H. van Veluw IJsselmuiden  
  18.30 uur Arjen Verboom Heemskerk    Gastendienst  
Zondag 10 februari 2019       1. IZB
2. Kerk en eredienst 
Dorpskerk 09.30 uur Ds. M. van Leeuwen Viering Heilig Avondmaal  
  18.30 uur Ds. M. van Leeuwen Viering en Dankzegging Heilig Avondmaal  
Het Visnet 09.30 uur Ds. J.S. Telgenhof Viering Heilig Avondmaal  
  18.30 uur Ds. J.S. Telgenhof Viering en Dankzegging Heilig Avondmaal  
Zondag 17 februari 2019       1. Diaconie
2. Kerk en eredienst 
Dorpskerk 09.30 uur Ds. M. van Leeuwen    
  18.30 uur Ds. J.S. Telgenhof    
Het Visnet 09.30 uur Ds. J.S. Telgenhof Bevestiging ambtsdragers  
  18.30 uur Ds. A. van der Graaf Heerde  
Zondag 24 februari 2019       1. Diaconie
2. Kerk en eredienst 
Dorpskerk 09.30 uur Ds. B.J. van de Kamp Harderwijk  
  18.30 uur Ds. M. van Leeuwen Leerdienst  
Het Visnet 09.30 uur Ds. M. van Leeuwen    
  18.30 uur Geen dienst i.v.m. internationale dienst in Sefanja  
Zondag 3 maart 2019       1. Diaconie
2. KinderBijbelKlub 
Dorpskerk 09.30 uur Ds. M. van Leeuwen KinderBijbelKlub  
  18.30 uur Ds. J. het Lam Harderwijk  
Het Visnet 09.30 uur Ds. J.S. Telgenhof KinderBijbelKlub  
  18.30 uur Ds. J.S. Telgenhof Gastendienst