KERKDIENSTEN T/M ZONDAG 2 DECEMBER 2018 
Datum Aanvang Voorganger Bijzonderheden Collecte
Zondag 9 september 2018       1. Diaconie
2. Kerk en eredienst 
3. Media en muziek
Dorpskerk 09.30 uur Ds. G.H. Vlijm Nieuwer ter Aa  
  18.30 uur Ds. M. van Leeuwen    
  09.30 uur Ds. B.J. de Graaf Amsterdam  
  18.30 uur Ds. F. van Velzen Amersfoort  
         
Zondag 16 september 2018       1. Diaconie
2. Kerk en eredienst 
Dorpskerk                            09.30 uur Ds. M. van Leeuwen    
  18.30 uur Ds. J.S. Telgenhof    
Het Visnet 09.30 uur Ds. J.M. Goedhart Utrecht  
  18.30 uur Ds. L. Lammers Giessen Oudekerk  
         
Zondag 23 september 2018       1. Diaconie
2. Kerk en eredienst
Dorpskerk                            09.30 uur Ds. M. van Leeuwen Gezinsdienst/opening winterwerk  
  18.30 uur Ds. M. van Leeuwen Voorbereiding Heilig Avondmaal  
Het Visnet 09.30 uur Ds. J.S. Telgenhof Openluchtdienst/startzondag  
  18.30 uur Ds. A. Robbertsen Hendrik Ido Ambacht  
         
Zondag 30 septemberi 2018       1. Voedselbank Harderwijk
2. Kerk en eredienst
Dorpskerk                            09.30 uur Ds. M. van Leeuwen Viering Heilig Avondmaal  
  11.45 uur Ds. M. van Leeuwen Viering Heilig Avondmaak zieken  
  18.30 uur Ds. M. van Leeuwen Viering en Dankzegging Heilig Avondmaal  
Het Visnet 09.30 uur Ds. J.S. Telgenhof Viering Heilig Avondmaal  
  18.30 uur Ds. J.S. Telgenhof Viering en Dankzegging Heilig Avondmaal  
         
Zondag 7 oktober 2018       1. Israël
2. Kerk en eredienst
Dorpskerk                            09.30 uur Ds. G. van Meijeren Utrecht  
  18.30 uur Ds. W. Dekker Oosterwolde  
Het Visnet 09.30 uur Ds. J.S. Telgenhof    
  18.30 uur Ds. J.S. Telgenhof Gastendienst  
         
Zondag 14 oktober2018       1. Diaconie
2. Kerk en eredienst 
Dorpskerk 09.30 uur Ds. J.S. Telgenhof    
  18.30 uur Ds. M. van Leeuwen    
Het Visnet 09.30 uur Ds. A.H. van Veluw IJsselmuiden  
  18.30 uur Ds. R.J. Kranen Vriezenveen  
         
Zondag 21 oktober 2018       1. Compassion
2. Kerk en eredienst 
Dorpskerk 09.30 uur Ds. M. van Leeuwen Michazondag  
  18.30 uur Ds. H.F. Klok    
Het Visnet 09.30 uur Ds. J.D.J. ten Voorde Nunspeet  
  18.30 uur Ds. Joh. van Holten Wezep  
         
Zondqg 28 oktober2018       1. Diaconie
2. Kerk en eredienst
Dorpskerk 09.30 uur Ds. W. Verboom Harderwijk  
  18.30 uur Ds. W.J. Gorissen Voorthuizen  
Het Visnet 09.30 uur Ds. H. Brandsen Harderwijk  
  14.30 uur Ds. J.S. Telgenhof Aangepaste dienst  
         
Zondqg 4 november2018       1. Najaarszendingscoll. GZB
2. Kerk en eredienst 
Dorpskerk 09.30 uur Ds. M. van Leeuwen Gezinsdienst  
  18.30 uur Ds. J.S. Telgenhof    
Het Visnet 09.30 uur Dr. Prof. B. Reitsma Ermelo  
  18.30 uur Ds. J.S. Telgenhof Gastendienst  
         
Woensdag 7 november 2018   DANKDAG VOOR GEWAS EN ARBEID EN VOOR VISSERIJ 1. Diaconie
2. Onderhoud gebouwen
Dorpskerk 09.30 uur Ds. M. van Leeuwen i.s.m. de school  
  18.30 uur Ds. M. van Leeuwen    
Het Visnet 08.45 uur Ds. J.S. Telgenhof    
  18.30 uur Ds. J.S. Telgenhof    
         
Zondqg 11 november 2018       1. Diaconie
2. Kerk en eredienst 
3. Cursus en presentatie mat.
Dorpskerk 09.30 uur Ds. B.J. van de Kamp    
  18.30 uur Ds. F. van Velzen Harderwijk  
  09.30 uur Ds. T.C. Schutte Ede  
  18.30 uur Ds. W. Dekker Oosterwolde  
         
Zondag 18 november 2018       1. Diaconaal project
2. Kerk en eredienst 
Dorpskaek 09.30 uur Ds. M. van Leeuwen Diaconale zondag  
  18.30 uur Ds. T. Jacobs Leiden  
Het Visnet 09.30 uur Ds. J.S. Telgenhof    
  18.30 uur Ds. M. van Leeuwen    
         
Zondag 25 november 2018   LAATSTE ZONDAG VAN HET KERKELIJK JAAR 1. Diaconie
2. Kerk en eredienst
Dorpskerk 09.30 uur Ds. M. van Leeuwen    
  18.30 uur Ds. J.S. Telgenhof    
Het Visnet 09.30 uur Ds. J.S. Telgenhof    
  18.30 uur Ds. T.C. Verhoef Nijkerk  
         
Zondag 2 december 2018       1. Diaconie
2. Kerk en eredienst 
Dorpskerk 09.30 uur Ds. M. van Leeuwen Gezinsdienst  
  18.30 uur Ds. M. Noorderijk Tiendeveen  
Het Visnet 09.30 uur Ds. W.M. Dekker Waddinxveen  
  18.30 uur Ds. J.S. Telgenhof Gastendienst