KERKDIENSTEN T/M ZONDAG 1 SEPTEMBER 2019          
Datum Aanvang Voorganger Bijzonderheden Collecte
Zondag 9-6-2019   Eerste Pinksterdag   1. Pinkstercollecte GZB
2. Kerk en Eredienst
Dorpskerk 09.30 uur Ds. M. van Leeuwen    
  18.30 uur Ds. H.F. Klok Nijkerk  
't Visnet 09.30 uur Ds. J.S. Telgenhof    
  18.30 uur Ds. T.C. Verhoef Nijkerk  
Maandag 10-6-2019   Tweede Pinksterdag   1. Pinkstercollecte GZB
2. Kerk en Eredienst
Dorpskerk 09.30 uur Ds. W. Dekker Oosterwolde  
Zondag 16-6-2019       1. Diaconie
2. Kerk en Eredienst
Dorpskerk 09.30 uur Ds. M. van Leeuwen Voorbereiding Heilig Avondmaal  
  18.30 uur Ds. J.S. Telgenhof    
't Visnet 09.30 uur Ds. J. van Holten Wezep  
  18.30 uur Ds. M. van Leeuwen    
Zondag 23-6-2019       1. Project 10 27/ werelddiaconaat
2. Kerk en Eredienst
Dorpskerk 09.30 uur Ds. M. van Leeuwen Viering Heilig Avondmaal  
  11.45 uur Ds. M. van Leeuwen Viering H.A. voor zieken  
  18.30uur Ds. M. van Leeuwen Viering Heilig Avondmaal en Dankzegging  
't Visnet 09.30 uur Ds. J.S. Telgenhof Viering Heilig Avondmaal  
  18.30 uur Ds. J.S. Telgenhof Viering Heilig Avondmaal en Dankzegging  
Zondag 30 juni 2019       1. Diaconie
2. Kerk en Eredienst
Dorpskerk 09.30 uur Ds. H. Brandsen Harderwijk  
  18.30 uur Ds. J.S. Telgenhof    
't Visnet 09.30 uur Ds. J.S. Telgenhof Doopdienst  
  18.30 uur Ds. J.D.J. ten Voorde Nunspeet  (Spotlights)  
Zondag 7-7-2019       1. Oude Synagoge Harderwijk
2. Kerk en Eredienst
Dorpskerk 09.30 uur Ds. M. van Leeuwen Gezinsdienst / zendingszondag  
  18.30 uur Ds. L.W. Smelt Voorthuizen  
't Visnet 09.30 uur Ds. C. van Dam Ermelo  
  18.30 uur Ds. P. Both Harderwijk  / gastendienst  
Zondag 14-7-2019       1. Diaconie
2. Kerk en Eredienst
3. Onderst. Ouderenpastoraat
Dorpskerk 09.30 uur Ds. J. Kommers Harderwijk  
  18.30 uur Ds. M. van Leeuwen Leerdienst  
't Visnet 09.30 uur Ds. M. van Leeuwen    
  18.30 uur Ds. P.J. Visser Amsterdam  
Zondag 21 juli 2019       1. Diaconie
2. Kerk en Eredienst
Dorpskerk 09.30 uur Ds. M. van Leeuwen    
  18.30 uur Ds. D. van de Streek Voorthuizen  
't Visnet 09.30 uur Ds. H. Marchand Groningen  
  18.30 uur Ds. H.F. Klok Nijkerk  
Zondag 28-7-2019       1. Diaconie
2. Kerk en Eredienst
Dorpskerk 09.30 uur Ds. W.J. Gorissen Voorthuizen  
  18.30 uur Ds. J. Tadema Nijkerk  
't Visnet 09.30 uur Ds. L. Lammers Heerde  
  18.30 uur Ds. G. Frederikze Harderwijk  
Zondag 4-8-2019       1. Diaconie
2. Kerk en Eredienst
Dorpskerk 09.30 uur Prop. B. van Dieren Amsterdam  
  18.30 uur Ds. J.S. Telgenhof    
't Visnet 09.30 uur Ds. J.S. Telgenhof    
  18.30 uur Ds. F. Verboom Kampen  
Zondag 11-8-2019       1. Diaconie
2. Kerk en Eredienst
Dorpskerk 09.30 uur Ds. J.S. Telgenhof    
  18.30 uur Ds. J. Dikken Nunspeet  
't Visnet 09.30 uur Ds. T.C. Schutte Ede  
  18.30 uur Ds. J.S. Telgenhof    
Zondag 18-8-2019       1. Diaconie
2. Kerk en Erediemst
Dorpskerk 09.30 uur Ds. H.F. Klok Nijkerk  
  18.30 uur Ds. R. de Wit Ermelo  
't Visnet 09.30 uur Ds. F.A. van Velzen Amersfoort  
  18.30 uur Geen dienst i.v.m. internationale  dienst in Sefanja  
Zondag 25-8-2019       1. Diaconie
2. Kerk en Eredienst
Dorpskerk 09.30 uur Ds. M. van Leeuwen    
  18.30 uur Ds. J.S. Telgenhof    
't Visnet 09.30 uur Ds. J.S. Telgenhof Doopdienst  
  18.30 uur Ds. G.J. van Roest Huizen  
Zondag 1-9-2019       1. Diaconie
2. Kerk en Eredienst
3. Media rn Muziek
Dorpskerk 09.30 uur Ds. J.H. Gijsbertsen Voorthuizen  
  18.30 uur Ds, M. van Leeuwen Leerdienst  
't Visnet 09.30 uur Ds. M van Leeuwen    
  18.30 uur Ds. D.G.F. de Bree Utrecht